Wałcz 20.05.2012

W dniu 20.05.2012 roku odbyła się II Runda Indywidualnych Mistrzostw o Puchar Morza Bałtyckiego w Wałczu. Upał i tumany kurzu na torze nie pomagały zawodnikom. Był to bardzo trudny i wyczerpujący wyścig ale pomimo niesprzyjających warunków, które panowały na torze niezawodna ekipa Anapower dała czadu.

Gratulacje dla Jaśka Mrozińskiego, który zdeklasował swoich przeciwników w klasie Junior i zajął I miejsce!! Również niezawodnym okazał się Krzysiek Lubosz, który wywalczył w kategorii Quad 2 K miejsce II.

Ogromne gratulacje należą się również dla naszej Kozuni  Ewelina Kozacka – jedyny damski rodzynek w naszym jeżdżącym teamie w klasie kobiet Quad 2K zajęła miejsce III.  „ Koza dałaś czadu, a co do szczupaczków to im jeszcze pokażemy gdzie ich miejsce”

Przed nami Mielno czyli to co Tygryski lubią najbardziej.