Mielno 9-10.06.2012

III Runda Pucharu Morza Bałtyckiego, IV i V Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej, Mielno 9-10.06.2012

W dniach 9-10.06 odbyła się III Runda Pucharu Bałtyku w Mielnie oraz IV i V Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. W dniu 09.06 – zawody indywidualne, natomiast w dniu 10.06 wyścigi zespołowe.

Oj ale się działo!!!!!!

Zawodnicy dali czadu, ekipa była niezawodna, mechanicy zawsze byli czujni….:) więc nie mogło się to skończyć inaczej niż tylko sukcesem KLUBU ANAPOWER!!!!!!

Były i wywiady i autografyJ czego chcieć więcej?

Zawodnicy ANAPOWER powalili na kolana swoich przeciwników  przy zdrowej rywalizacji, tumanach piachu i naprawdę trudnych, wymagających kondycji i umiejętności warunkach pokazali prawdziwy POWER!!!

Gratulacje dla Jaśka Mrozińskiego, który w klasie Junior zajął I MIEJSCE!!!

Również ogromne gratulacje dla Krzyśka Lubosza, który w klasie Quad 2 K zajął I MIEJSCE!!!

Również niezawodna okazała się: Ewelina Kozacka – klasa Quad Żeńska, która zajęła IV MIEJSCE!!!

No i gdyby nie awaria pewnej 450…to mielibyśmy kolejne „pudło” mega gratulacje należą się dla Wojtka Boguckiego za najszybsze okrążenie!!!!!!! Cóż maszyna to nie kobieta…nie zawsze słuchaJ

W dniu 10.06 odbyły się rozgrywki zespołowe. I tu kolejny sukces naszej niezawodnej ekipy.

Zespół ANAPOWER w skład którego wchodzili : Wojtek Bogucki, Adrian Sós i Jasiek Mroziński zdeklasowali wszystkich i zajęli 1 MIEJSCE!!!!!!!!!!!

Również nasz zespół quadów w skład którego wchodzili: Marek Bieniek, Sławek Wilczyński i Paweł Meszka zajęli II MIEJSCE!!!

JESZCZE RAZ OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!!!