III runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej W Motocrossie oraz I Runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Motocrossie Quadów w Rosówku

W dniu 27.04.2013r, odbyła się III Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie, oraz I Runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Motocrossie Quadów w Rosówku.

Te zawody charakteryzowały się bardzo dobrą organizacją, trudnym, szybkim i zróżnicowanym torem, masą adrenaliny i bardzo dużym gronem świetnych zawodników „rządnych krwi” :)

Poza tym była prędkość, była moc..nawet wojna była :) czego więcej?

Klub Anapower, jak na pierwsze zawody motocrossowe od dłuższego czasu w których uczestniczył, pojechał bardzo dobrze. Warto tu wspomnieć, że w bardzo okrojonym składzie bo raptem 3 klubowiczów wystartowało w Rosówku.

Zobacz wyniki rywalizacji

W klasie MX 1 Wojtek Bogucki w pierwszym biegu zajął 6 miejsce ( na 25 ) a w drugim 9, co w indywidualnej klasyfikacji dało mu miejsce 7.

Nasi Mastersi również pojechali bardzo dobrze.

Darek Kubanek w indywidualnej klasyfikacji zajął miejsce 9 a Zbigniew Bogucki miejsce 12.

Chłopaki wielkie gratulacje! Było trudno i ciężko ale poszło super!

Wielkie podziękowania za udostępnienie nam swoich zdjęć należą się Przemkowi Wójcik.

Teraz przed nami Mielno...czyli to, co Tygryski lubią najbardziej :)

Ale wczesniej bo dnia 02.05 odbędzie sie Motocross w Nekli. Oczywiście  będziemy Was informowac na bieżaco o sukcesach naszych Zawodników

A ponizej relacja video prosto z Rosówka:

  • rosówek wyścig 1
  • rosówek wyścig 2
  • rosówek falstart