06.07.2013 – TAK SIĘ BAWI ANAPOWER!!!!

Oj ale się działo!! Wiecie co i to Nas wyróżnia na maxa od wszystkich – daliśmy czadu!! Jak zwykle był OGIEŃ i MEGA POWER!!!!

Ale trzymajmy się kolejności :) czyli harmonogramu – i tu podziękowania dla wszystkich, że wszystko odbyło się zgodnie z planem. Naprawdę stanęliście na wysokości zadania!

W dniu 06.07.2013 odbyło się „spotkanie” – jak to można tak nazwać hehe – wszystkich Klubowiczów Anapower, które na pewno każdy zapamięta :)

Był to bardzo intensywny dzień, już od samego rana Anapower pozował :) Odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa Anapower  indywidualna i grupowa – WIELKIE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ FOTOGRAFOWI - OLI HOROSZKIEWICZ – za profesjonalizm, cierpliwość i przede wszystkim za serce włożone w to co robiła -  Olka  naprawdę wielkie dzięki, czekamy na efekty ale na pewno będą MEGA BOSKIE – dla zainteresowanych www.star-studio.pl - fajnie, że w zespole mamy taka osobę jaką jest Ola – to duża wartość i warto wspomnieć o tym, że wszystkie projekty – koszulek, flag itp. to również Olki zasługa – więc co tu dużo mówić, efekty same mówią za siebie.

Po profesjonalnej sesji odbyło się zebranie klubowe, gdzie były omawiane aktualne poczynania klubu jak i plany na przyszły rok 2014 …. i tutaj nie będziemy zdradzać planów..ale jak dopniemy swego to …ojjjj strach się bać :)

Po zebraniu odbył się trening… .”poligonowy” – co poniektórzy nam się zagubili „w akcji” ale na szczęście wszyscy cali i zdrowi wrócili do Łagówka :)

No i punkt 20:00 – rozpoczęła się impreza klubowa – zespół ROCKOWY  na żywo – „4 GRUPA BIEDNYCH” dała czadu – tutaj nie będzie komentarza – foty będą mówić same za siebie :)

Biedni grali, klubowicze się kąpali, solenizant Dominik też dał czadu, w ogóle masakra była – w pozytywnym znaczeniu tego  słowa. Nawet Wasyl pseudo „zassany” wracając do domu skąpał się w basenie dziecięcym – przypadkiem :) hehe….

ANAPOWER – bardzo dziękuje za profesjonalne podejście do tematu, za 100% obecność i za świetną zabawę, Pamiętajcie w tym jest moc!! Naprawdę, co tu dużo mówić, DZIĘKUJĘ!

Efekty z sesji zdjęciowej będą wkrótce.

Efekty z imprezy prezentujemy w galerii… te grzeczniejsze :)

Widzimy się w Czaplinku :)