Dwie rundy (XV i XVI) MSZP w Cross Country w Czaplinku

Na weekend od 13 do 14.07.13 odbyły się w Czaplinku dwie rundy (XV i XVI) Mistrzostw Strefy Zachodniej Polski w Cross Country. AnaPower, mimo że w okrojonym składzie, pokazało kolejny raz klasę.

Mimo gryp, złamań, skręceń i innych niedogodności na starcie pojawiło się 6 naszych zawodników. Niestety zabrakło nam fotografa, dlatego ukazała się tak mała ilość zdjęć z tej rundy.

Standardem stało się utrzymywanie przez cały Team wysokiego poziomu w każdej wykonywanej czynności na zawodach: nasi zawodnicy pojawili się na podium, mimo niewielu rąk mechanicy idealnie zaplanowali tankowanie, no  i udało sie nawet wychwycić kilka pomyłek.

Mimo bardzo wysokiej temperatury i wielkiej ilości kurzu na torze, Wojciech Bogucki w obydwóch rundach zajął pierwsze miejsce, co zdaniem sędzi stało się już tradycją :) Na podium w klasie Senior I staną Jan Mroziński, który odpuścił rywalom tylko ze względu na grypę żołądkową – w obydwa dni zajął trzecie miejsce – wyobraźcie sobie co by było bez grypy :)

Nasi Quadowcy ponownie dali czadu. Sławek Wilczyński, w obu  rundach zajął  pierwsze miejsce. Marek Bieniek  ze względu na to że w sobotę ścigał się z Krzyśkiem w niemieckiej rundzie Enduro Masters nie mógł startować w pierwszej rundzie, w niedzielę zajął miejsce drugie.

Gratulacje chłopaki! Należą wam się wielkie brawa. W Darłówku chcielibyśmy widzieć cały Team w komplecie i najlepiej cały na podium.