Dwie przedostatnie rundy MSPZ w CC w Biedrusku

W dniu 15-16.09.2013 odbyły się dwie przedostatnie rundy MSPZ w CC w Biedrusku.

Cóż... od czego tu zacząć… było trochę na luzie, wesoło ale i mocno stresowo :) ale co najważniejsze bezpiecznie.

Generalnie dużo się działo i na torze i poza nim. Sporo czynników postronnych, sporo przeciwności i „trochę” nerwów. Aleeeee co tam. Liczy się zakończenie, które wbrew przeciwnościom losu było naprawdę udane! Począwszy od walki z "kamieniami nerkowca" :), poprzez lekkie poparzenia, pożyczone motory, wizyty u okulisy i pomyłkę w "interpretacji harmonogramu", a skończywszy na zatartym motorze i do tego dorzucimy tony błota i  litry deszczu, to i tak w efekcie końcowym, jakimś cudem, Anapower może zaliczyć zawody w Biedrusku do udanych.

Bardzo chcieliśmy podziękować wszystkim za wsparcie i za podjęte decyzje w drugim dniu zawodów. Bo gdyby nie to, to łby by się u nas posypały ….a raczej jeden łeb… :) i z drugiej strony chcieliśmy przeprosić za zaistniałą sytuację. I bardzo doceniamy to, że stało się jak się stało. Tutaj słowo FAIR PLAY powinno być nie klubowe ale STREFOWE! Będziemy o tym pamiętać.

Teraz przejdźmy do wyników

W pierwszym dniu zawodów  w klasie Junior Dominik Kilian zajął 2 miejsce, w klasie Senior 1 Jasiek Mroziński zajął miejsce 1, a Adrian Sós miejsce 3, w klasie Senior 2 Wojtek Bogucki zajął miejsce 2, a w klasie Quad 2K Sławek Wilczyński zajął miejce 2.

W drugim dniu w klasie Junior Dominik Kilian zajął miejsce 1, w klasie Senior 2 Wojtek Bogucki zajął miejsce 1, a w klasie Quad 2K Sławek Wilczyński zajął miejsce 1, a Marek Bieniek miejsce 2

Warto wspomnieć o tym, że Marek Bieniek i Krzysiek Lubosz startują w Niemieckiej serii Enduro Masters i niestety te zawody zakładają się z naszymi stąd czasami mamy „braki” w klasie Quad 2k, ale ANAPOWER jest godnie reprezentowany "za miedzą" na tą chwile chłopaki w generalce są na miejscu 3 i walczą o miejsce 2!!!! Wkrótce pojawi się relacja na naszej stronce ze zmagań naszych quadowców na Niemieckich zawodach.

Chłopaki GRATULACJE, pomimo tego, że odczuwamy „lekkie” zmęczenie materiału to jak widać ANAPOWER JEDZIE DO KOŃCA!!!