Sezon 2013 rozpoczęty!!!!

Rozpoczynamy nowy sezon, a jak nowy sezon to i nowe wyzwania, większe aspiracje i duży zapał do walki :). Serdecznie witamy również nowych Klubowiczów! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami, zaangażowaniem oraz ostrą jazdą damy w tym sezonie czadu!! I tego Wam wszystkim życzymy, ostrej ale i bezpiecznej jazdy, fajnej zabawy i dużo sukcesów. Sezon 2013 uważamy za oficjalnie otwarty!!!!

Rozpoczynamy nowy sezon, a jak nowy sezon to i nowe wyzwania, większe aspiracje i duży zapał do walki :)  Serdecznie witamy również nowych Klubowiczów! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami, zaangażowaniem oraz ostrą jazdą damy w tym sezonie czadu!! I tego Wam wszystkim życzymy, ostrej ale i bezpiecznej jazdy, fajnej zabawy i dużo sukcesów.
Sezon 2013 uważamy za oficjalnie otwarty!!!!

Zima przeciągnęła nas na tyle długo, że i nasza stronka zapadła w zimowy sen, ale spokojnie już wszystko wraca do normy i za niedługo ukaże się ona w zupełnie nowej, odjechanej odsłonie :) szczegóły wkrótce.

Za nami pierwsze zawody Cross Country Strefy Zachodniej w Wałbrzychu i co tu dużo mówić… Motohałda pokonana!!!

Ale wcześniej bo 02.03.2013r. Anapower wybrał się na endurance-masters-club n.e.V. w Jänschwalde do Niemiec, to zawody tylko dla Quadów. Śnieg i trudne warunki pogodowe nie utrudniły naszym chłopakom dojechania do celu i to jeszcze w jakim stylu!!! Wojtek Bogucki i Adrian Sós stanęli na podium, zajmując 1 i 2 miejsce!!! Niemcy pokonani :) Nooo i warto jeszcze wspomnieć, o tym że jechali w wyścigu na raptorkach 250…..po tym wyczynie jak widać nie liczy się pojemność tylko Riderzy! Chłopaki gratulacje!!! Również super wynikiem w tych zawodach mogą się pochwalić Krzysiek Lubosz i Marek Bieniek, którzy w drużynówce zajęli miejsce 4.  Warto nadmienić jeszcze, że Marek i Krzychu startują w całej serii tych zawodów w 6 rundach i jak na razie zajmują 1 miejsce!!!!! Wielkie gratulacje i trzymamy kciuki za utrzymanie wyniku do końca.

 

O tych zawodach to nawet niemieckie gazety pisały tutaj na stronach 9-11.