VI i VII runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej oraz I i II runda Pucharu Morza Bałtyckiego w Cross Country W Mielnie

W dniach 4/5.05.2013 odbyła się VI I VII runda MISTRZOSTW STREFY POLSKI ZACHODNIEJ oraz I I II runda PUCHARU MORZA BAŁTYCKIEGO W CROSS COUNTRY w Mielnie. Oj działo się! Anapower po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych!

Trudna, wymagająca kondycji i umiejętności trasa, ruchome piaski :) i ciężkie warunki nie pokonały naszych zawodników. Chociaż nie wszyscy dojechali do mety, to i tak chłopakom należą się ogromne gratulacje!  W takich warunkach, jakie panowały na torze, zarówno zawodnicy, jak i ich sprzęty, dostały ostro w kość, o czym mogą świadczyć 2 zatarte Suzuki, zupełnie zjechana zębatka w Hondzie 450 i awaria Hondy 250. Podsumowując na zawodach w Mielnie były i sukcesy i porażki, i gleby, i awarie, i oczywiście zawzięta rywalizacja Klubowa :)

Całemu Klubowi Anapower – zawodnikom, mechanikom, jak i osobą towarzyszącym, należą się wielkie gratulacje za: emocjonującą jazdę, dostarczoną adrenalinę, fajną zabawę, super atmosferę, rewelacyjną organizację klubową oraz mega APLAUZ! (piła dała czadu)

Zobacz wyniki rywalizacji

Jednym słowem taki powinien być prawdziwy Team – dzięki ANAPOWER!!!

Również gorąco chcielibyśmy podziękować Przemkowi Wójcik za genialne foty!

A teraz wyniki, które świadczą o jednym, że nie tylko nas widać i słychać, ale idą za tym w parze rewelacyjne osiągnięcia.

Gratulacje Panowie :) 

  • W klasie Senior 1 Jasiek Mroziński zajął 1 miejsce, a Adrian Sós miejsce 3.
  • W klasie Senior 2 Wojtek Bogucki zajął 2 miejsce.
  • W klasie Quad 2 K Sławek Wilczyński zajął miejsce 2, a Marek Bieniek 3.
  • W klasie Masters Tomek Tomczyk zajął miejsce 4.
Jesteśmy bardzo dumni z Was wszystkich i czekamy na kolejne sukcesy.
I jeszcze pozdrowienia dla tych, którzy nam odmłodzili zawodników :) cóż my na to poradzimy, że w klubie są sami piękni i młodzi :)