I RUNDA MISTRZOSTW POLSKI STREFY ZACHODNIEJ MOTOCROSS NEKLA

W dniu 13.04.2014r. odbyła się I Runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie w Nekli. Całkiem przyzwoita pogoda, tłumy kibiców, super atmosfera, świetna organizacja i cała masa zawodników sprawiły, że zawody w Nekli możemy uznać z bardzo udane. A było na co popatrzeć i z kim się ścigać!

Ale początek dla Anapower nie zapowiadał się tak kolorowo…zepsuty samochód na trasie, sporo nerwów i jechanie na zawody „na holu” ojjj było gorąco…no ale w efekcie końcowym dojechaliśmy i cóż, można było się spodziewać niespodzianek 13 – stego :) dobrze że nie był to piątek hehe

Potem było już coraz lepiej. Jak na pierwsze zawody motocrossowe w sezonie to chłopaki pojechali bardzo dobrze.

W klasie Quad Open po dwóch biegach Sławek Wilczyński zajął miejsce 5

W klasie Masters po dwóch biegach Darek Kubanek zajął miejsce 11, drugi z naszych Mastersów Tomek Tomczyk niestety nie ukończył zawodów zaliczając dosyć ostrą glebę ( foty mega siniaków dostępne na naszym fejsie )

Wyniki rywalizacji możesz zobaczyć tutaj

W klasie MX1C po dwóch biegach Wojtek Bogucki zajął miejsce 8

W klasie MX2C po dwóch biegach Dominik Kilian zajął miejsce 29 – jak na pierwszy Motocross w życiu Dominika to poszło mu całkiem nieźle i to bez gleby :)

Pierwsze koty za płoty. Wszystkim gratulujemy fajnych wyników i oby tak dalej.