III Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej Rosówek

W dniu 04.05.2014r. odbyła się III Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Rosówku Pomimo tego, że pogoda na zawodach nas nie rozpieszcza, było zimno i wietrznie to nie udało jej się pokrzyżować planów zawodnikom jak i kibicom, którzy dopisali bardzo pokaźnie.Poziom zawodów był bardzo wysoki a organizatorzy zadbali o to by tor i cała trasa była bardzo techniczna i wymagająca, do tego wszystko świetnie przygotowane wiec czego chcieć więcej? Tylko walczyć :)

Niestety dla jednego z naszych zawodników zawody w Rosówku nie będą się dobrze kojarzyć – Dominik Kilian nieszczęśliwie najechał na kraksę, nie wyhamował i skończyło się karetką i szpitalem. Jakby tego było mało, to Domino to tegoroczny maturzysta więc tym bardziej napięcie rosło. Na całe szczęście skończyło się skręconym i stłuczonym kolanem więc matura Dominika odbyła się zgodnie z harmonogramem :)

Domino życzymy przyczepności na kartce papieru i ryku w gardle na ustnej:) no i oczywiście szczęśliwego dojechania do mety.

Było jeszcze kilka poważnie wygladających upadków ( jeden dostępny na fejsie klatka po klatce ) ale na szczęście już nie w naszej ekipie. Cała reszta dojechała szczęśliwie do mety i zajęła świetne miejsca.